کود سولفات منیزیم 9.6 درصد بنیفر

Call For Price

  • بهبود سبزینگی گیاهان
  • افزایش فتوسنتز و  رشد گیاه
  • بهبود سرعت رشد محصولات
  • کاملا محلول در آب
  • بسته بندی 10 کیلویی
مقایسه

توضیحات

سولفات منیزیم 9.6 درصد بنیفر

اگر گیاهان و محصولات شما زرد رنگ شده اند بهترین راه حل برای شادابی و سرسبز شدن گیاهان شما سولفات منیزیم بنیفر است. منیزیم تنها جزء معدنی مولکول کلروفیل است که در مرکز این مولکول قرار گرفته است و کمبود آن در گیاه سبس کاهش مقدار کلروفیل و در نتیجه کند شدن گیاه می شود. این کود را میتوان قبل از کاشت به همراه سابر کود ها به خاک اضافه نمود. زمان مصرف این کود در باغ ها اوایل اسفند ماه و در محصولات  زراعی قبل از کاشت همراه با آبیاری و محلول پاشی می باشد. کمبود منیزیم در گیاه باعث ظهور رنگ زرد بین رگبرگ ها در برگ های مسن گیاه می گردد. کمبود منیزیم در باغ های مرکبات، مزارع پنبه، گندم، نیشکر، و علوفه به صورت پنهان است و در این شرایط مقاومت گیاهان در برابر سرمازدگی کاهش می یابد.

این کود حاوی 9.6% منیزیم و 12.6% گوگرد می باشد.

زمان مصرف

  • به هنگام مشاهده آثار کمبود منیزیم در گیاهان تا رفع کامل کمبود طی 2 تا 3 نوبت قابل مصرف است.

دستورالعمل استفاده از سولفات منیزیم 9.6 درصد بنیفر

  1. در درختان به روش چالکود 100 تا 300 گرم به همراه کود های پلت مرغی و مخصوص چالکود در سایه انداز هر درخت مصرف گردد. و به روش محلول پاشی 3 تا 5 کیلوگرم  3 تا 5 کیلوگرم در هر هزار لیتر اب برای یک هکتار توصیه می گردد.
  2. در گیاهان زراعی به روش چالکود 40 تا 60 کیلوگرم در هکتار زیر خاک مصرف می شود همچنین 50 تا 100 کیلوگرم در هکتار همراه با آب آبیاری به صورت تقسیط مصرف گردد. به روش محلول پاشی 3 تا 4 کیلوگرم در هر هزار لیتر آب برای یک هکتار آب توصیه می گردد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کود سولفات منیزیم 9.6 درصد بنیفر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *