بذر چمن برمودا گراس تاپیتو ایتالیا

Call For Price

نوع رقم بذر: استاندراد یا OP

مقدار و محتوی هر بسته: 25 کیلوگرم
بسته بندی: کیسه
وضعیت بذر: ضد عفونی شده
کشور سازنده: ایتالیا
وضعیت تولید محصول: تولید و بسته بندی خارجی و اورجینال
مقایسه

توضیحات

بذر چمن برموداگراس تاپیتو ایتالیا 25 کیلویی

محصولی از کشور ایتالیا

مشخصات فنی چمن برموداگراس :

مقاوم به سرما و به رنگ سبز تیره
تعداد بذر در یک گرم: 450-600 عدد
میزان بذر مصرفی در متر مربع: 50-60 گرم
عمق کاشت : 0/6 تا 1 سانتی متر
حداکثر زمان جوانه زنی: 7 تا 10 روز بعد از کشت

معرفی چمن برموداگراس :

چمن فضای سبز علفی چندساله و بسیار مقاوم است که به دلیل فرم زیبای برگهای آن، به عنوان گیاه زینتی کشت میگردد. برگهای آن سوزنی شکل است و رنگ آن در فصول مختلف مدام تغییر میکند در بهار به رنگ آبی مایل به نقره ای، در تابستان به رنگ آبی سبز، در پاییز به رنگ سبز تیره و در زمستان سبز مایل به قهوه ای میشود. گلهای آن در اوایل تابستان شکوفا میشود. این گیاه علاوه بر جنبه تزیینی در مناطقی که فرسایش زیاد صورت میگیرد، برای کنترل فرسایش نیز کشت میگرد
این گیاه دائم سبز را میتوانید به جای چمن استفاده کنید و نیازی به کوتاه کردن ندارد اما مثل چمن پاخوری مقاومی ندارد یعنی زیاد نیاید روی آن راه رفت . بهترین فاصله برای کاشت این گیاه به طوری که خوب پر کند ۲۰ سانت است. در باغ های صخره ای نیز کاربرد دارن . در حاشیه های فضای سبز نیز خیلی زیبا دیده میشود.

تکثیر:

روشهای تکثیر چمن برموداگراس :

کشت با بذر: این روش، به نسبت روش راحتی است که برای این منظور بذر در بستر مناسب کشت میشود و از آنجایی که به انتقال حساس نیست میتوان آن را نشاکاری هم نمود.
تقسیم بوته: رشد ریشه این گیاه بسیار فشرده و حجیم میشوند. بنابراین بهتر است تقریبا هر ۳سال یکبار از خاک خارج شود و ریشه آن به چند قسمت تقیسم شود و با کاشت هر قسمت در محلی جداگانه، میتوان گیاه را تکثیر نمود.

آبیاری چمن برموداگراس:

مهمترین ویژگی آن، مقاومت بسیار خوب به خشکی است به همین دلیل در زمینهای خشک برای جلوگیری از فرسایش میتوان کشت نمود. باید توجه داشت که خاک خیس را نمیتواند تحمل کند چون باعث پوسیدگی ریشه و از بین رفتن بوته میگردد.

خاک چمن برموداگراس:

این گیاه به راحتی در انواع خاکها چه از نظر بافت و ساختمان و چه از نظر اسیدیته رشد میکند فقط باید توجه داشت که وجود زهکش مناسب برای آن الزامی است.

دما چمن برموداگراس:

به گرما و سرما مقاوم است و همیشه سبز است به همین دلیل در انواع مناطق کشت میگردد.

نور چمن برموداگراس:

برای رشد به نور کامل نیاز دارد و وجود نور بر رنگ برگهای آن تاثیر میگذارد اگر در مکانی سایه کاشته شود برگها دراز شده و زیاد جالب نمیشود.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بذر چمن برمودا گراس تاپیتو ایتالیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.