کود مایع هیومیک اسید ورتا

Call For Price

* بهبود سلامت کلی گیاه از طریق مقاوم‌ سازی آن در مقابل آفات و بیماری‌ ها
* تنظیم pH خاک
* تحریک رشد ریشه که حجم محصول را افزایش می‌ دهد.
* تحریک فعالیت‌ های میکروبی (میکروارگانیسم‌ ها)
* حذف مواد سمی از خاک (ناشی از استفاده بی‌ رویه از کود‌ های شیمیایی)
* افزایش جوانه‌زنی
* کمک به حذف کلروسیس آهن (کلروز) با افزایش جذب آهن

مقایسه

توضیحات

روش و مقدار مصرف کود مایع هیومیک اسید ورتا

یکی از اولین ذخایر شناخته شده لئوناردیت از داکوتا ها (به نام آقای لئونارد) است . این لایه‌ ها خیلی عمیق نبودند که امکان استفاده از تکنیک‌ های ساده استخراج را فراهم می‌ کرد. از آن جایی که در اوایل، اصطلاح لئوناردیت به طور گسترده به عنوان نامی برای تمام اسید های هیومیک و فولویک استفاده می شد حاوی محصولات استخراج شده اخیراً در نیو مکزیکو یک ذخیره اسید آلی غلیظ در Oxidized کشف شده است زغال سنگ.

این لایه ها (یا رسوبات) به طور طبیعی بسیار نزدیک به سطح هستند. به همین دلیل و دوباره در چند هزار سال گذشته آن ها اکسید شده اند. این فرآیند طبیعی باعث متمرکز شدن میزان اسید هیومیک به ۷۰ درصد می رسد. ممکن است، از طریق روش های مصنوعی، به صورت شیمیایی یا لئوناردیت را به صورت مکانیکی اکسید می کند. با این حال، استفاده از منابعی که به طور طبیعی اکسید شده اند بسیار زیاد است مقرون به صرفه تر است. لئوناردیت یک کود نیست. به عنوان یک نرم کننده برای خاک و به عنوان یک کاتالیزور زیستی و محرک زیستی عمل می کند برای گیاه کود مایع هیومیک اسید ورتا یک راه طبیعی و ارگانیک عالی برای تامین گیاهان و خاک هستند دوز متمرکز از مواد مغذی ضروری، ویتامین ها و عناصر کمیاب.

در مقایسه با سایر ارگانیک ها کود مایع هیومیک اسید ورتا باعث افزایش رشد گیاه (تولید زیست توده) و حاصل خیزی خاک می شود. یکی دیگر از مزیتهای کود مایع هیومیک اسید ورتا اثربخشی طولانی مدت آن است، زیرا به سرعت مصرف نمی شود. کود مایع هیومیک اسید ورتا به طور کامل تجزیه می شود، بنابراین وارد نمی شود به رقابت تغذیه ای با گیاهان برای یافتن مواد مغذی مانند نیتروژن. این مورد در مورد جزئی نیست کمپوست تجزیه شده، به موجب آن مواد آلی موجود در خاک به سرعت توسط میکروارگانیسم ها مصرف می شود و به طور کامل بدون تشکیل هوموس معدنی می شوند. چرا باید به خاک کود مایع هیومیک اسید ورتا اضافه کنیم؟ متاسفانه فعالیت‌ های انسانی باعث آلودگی و کم‌ ارزشی خاک‌ ها شده است. این فعالیت‌ های انسانی اکوسیستم‌ های (مواد ارگانیک) خاک را کاهش داده و حتی بعضی از خاک‌ ها را برای محیط و سلامت انسان مضر کرده است. فرسایش یکی از علت‌ های اصلی بی‌ ارزش شدن خاک است.

در فرایند فرسایش سرعت از دست رفتن خاک‌ های سطحی از سرعت جایگزین شدن آن ها خیلی بیشتر است. استفاده از کود های شیمیایی (غیر ارگانیک)، همراه با شخم زدن‌ های سالیانه میزان هیومیک اسید خاک را کاهش می‌ دهد. برای احیاء خاک، کود مایع هیومیک اسید ورتا باید دوباره به خاک بازگردانده شوند و هوموس از بین رفته باید از منبع خارجی دوباره به خاک برگردد. چون برای تولید طبیعی آن سال‌ها زمان نیاز است باید از منبع خارجی استفاده کرد. زندگی گیاه به فعالیت‌های بیولوژیکی خاک بستگی دارد و بدون مقدار مورد نیاز هیوموس این فعالیت‌ های بیولوژیکی به شدت کاهش می‌ یابند. خاک‌ های سالم بین ۲ تا ۶ درصد مواد ارگانیک دارند. ولی محیط‌ های کشاورزی زیادی از خاک با سطوح کم‌ تر کود مایع هیومیک اسید ورتا استفاده می‌ کنند. مواره شما کاربران و متخصصان عزیز می توانید با تماس با شماره های ذکر شده در سایت از مشاوره رایگان کارشناسان پالیز کشت استفاده نمایید. و همچنین از موجودی و قیمت کود مایع هیومیک اسید ورتا اطلاعات لازم را کسب کنید. قابل ذکر است که این امکان برای شما فراهم گردیده که در کوتاه ترین زمان ممکن (استان اصفهان پست،دیگر استان ها پست) این محصول را درب محل خود تحویل بگیرید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کود مایع هیومیک اسید ورتا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.